Ir o contido principal

Axenda

axenda

Data de inicio:

Data de fin:

AXENDA

Luns 23:

  • 9:30 -12:00 HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 12:00 HORAS.- Xunta de Goberno Local.

  

Martes 24:

  • 9:30  - 13:30 HORAS.- Atención á veciñanza na Parroquia de Coiro. Lugar: Centro Cultural.

Mércores 25:

  • 9:30 HORAS.- Reunión co Arqueólogo da Deputación.
  • 20:00 HORAS.- Mesa de Mobilidade.

Xoves 26:

  • 9:30 -14:30 HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 19:30 HORAS.- Presentación Frigoríficos Liga Asobal.

Venres 27:

  • 9:30 HORAS -14:30 HORAS.- Atención á veciñanza.

Sábado 14:

  • 12:00 HORAS.- Pregón Festas do Cristo.

axenda

Data de inicio:

Data de fin:

AXENDA

Domingo 8:

  • 13:00 HORAS.- Entrega de premios do Campionato de Petanca

Luns 9:

  • 9:30 -12:00 HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 12:00 HORAS.- Xunta de Goberno Local.
  • 13:00 HORAS.- Xunta de Portavoces.

  

Martes 10:

  • 9:30  - 13:30 HORAS.- Atención á veciñanza na Parroquia de Darbo. Lugar: Local de ensaio de Cimadevila.

Mércores 11:

  • 11:00 HORAS.- Reunión co director da APLU (Santiago).

Xoves 12:

  • 9:30 -14:30 HORAS.- Atención á veciñanza.

Venres 13:

  • 9:30 HORAS -11:00 HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 11:00 HORAS.- Reunión técnicos ENIL.

Sábado 14:

  • 13:00 HORAS.- Voda.

axenda

Data de inicio:

Data de fin:

AXENDA

Luns 2:

  • 9:00 -12:00 HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 12:00 HORAS.- Xunta de Goberno Local.
  • 19:30 HORAS.- Consello Municipal de Ensino

  

Martes 3:

  • 9:30  - 13:30 HORAS.- Atención á veciñanza na Parroquia de Aldán (Casa do Mar)
  • 19:30 HORAS.-  Consello Municipal de Saúde.

Mércores 4:

  • 9:30 HORAS - 13:00 HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 13:00 HORAS.- Mesa Local de Comercio.

Xoves 5:

  • 9:00 -11:00 HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 11:00  HORAS.- AAVV. Forte
  • 12:30 HORAS.- Rolda de Prensa ‘Campionato de Petanca’.

Venres 6:

  • 9:00 HORAS -14:00 HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 20:00 HORAS.- Exposición no Auditorio 'Góis-Oroso Arte 2021'

axenda

Data de inicio:

Data de fin:

AXENDA

Luns 26:

  • 9:30 HORAS.- Reunión técnicos.
  • 11:00 HORAS.- Voda.
  • 12:00 HORAS.- Xunta de Goberno Local.
  • 20:00 HORAS.- Comisión Informativa.

  

Martes 27:

  • 9:00 - 14:00 HORAS.- Atención á veciñanza.

Mércores 28:

  • 9:30 HORAS.-Delegados e Comité de Empresa.
  • 9:00 -14:00 HORAS.- Atención á veciñanza.

Xoves 29:

  • 9:00 - 14:00  HORAS.- Atención á veciñanza.

Venres 30:

  • 9:00 - 14:00  HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 20:00 HORAS.-Pleno

Sábado 31:

  • 12:30 HORAS.- Voda.

axenda

Data de inicio:

Data de fin:

AXENDA

Luns 19:

  • 10:30 HORAS.- Voda
  • 11:30 HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 19:00 HORAS.- Inauguración 19º Salón do Cómic e Ilustración. Lugar: Auditorio.

  

Martes 20:

  • 9:00 - 13:00 HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 13:00 HORAS.- Xunta de Portavoces.

Mércores 21:

  • 9:00 – 11:00  HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 11:00 HORAS. – Técnica + Empresa Plan de Igualdade.

Xoves 22:

  • 9:00 -14:00 HORAS.- Atención á veciñanza.

Venres 23:

  • 9:00 – 14:00  HORAS.- Atención á veciñanza.

 

Sábado 24:

  • 12:00 HORAS.- Voda.

axenda

Data de inicio:

Data de fin:

 

AXENDA

Venres 25:

  • 9:30 - 14:00 HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 19:00 HORAS.- Xunta de Portavoces
  • 20:30 HORAS.- Manifestación en defensa da Sanidade Pública.

  

Sábado 26:

  • 20:00 HORAS.- Entrega de premios XVI torneo alevin Alondras CF. Lugar: Campo do Alondras.
  • 22:30 HORAS.- Andaina da ELA.

Luns 28:

  • 9:00 – 11:00  HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 12:00 HORAS. – Entrega diploma Q de Calidade ao Concello de Cangas. Lugar: Xardíns Palacetes das Mendozas.

Martes 29:

  • 10:00 HORAS. - Sinatura de convenios.
  • 10:30 -14:00 HORAS.- Atención á veciñanza.

Mércores 30:

  • 9:00 – 14:00  HORAS.- Atención á veciñanza.

 

Xoves 1:

  • 9:00 - 14:00 HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 20:00 HORAS.- Auditorio Homenaxe á figura de Xosé Manuel Pazos Varela.

 

Venres 2:

  • 10:00 - 12:00 HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 12:00 HORAS.- Boda.
  • 20:00 HORAS.- Pleno.

axenda

Data de inicio:

Data de fin:

AXENDA

Luns 21:

  • 10:00 HORAS.- Visita alumnos de primeiro de primaria do Colexio A Rúa.
  • 12:00 HORAS.- Xunta de Goberno Local.
  • 12:30 HORAS.- Mesa de Valoración de Contratación de Obras Menores.
  • 19:00 HORAS.- Mesa de Mobilidade.
  • 20:00 HORAS.- Concerto CMUS. Lugar: Praza da Constitución.

  

Martes 22:

  • 9:00 HORAS.- Despedida das Nenas hacia ELDA. Lugar: Pavillón do Gatañal.
  • 10:45 HORAS.- Memoria histórica.
  • 12:00 HORAS.- Izado Bandeira -  Galicia Calidade. Lugar: Porto Deportivo.
  • 19:00 HORAS.- Xunta de Portavoces.
  • 20:00 HORAS.- Consello Municipal de Saúde.

Mércores 23:

  • 9:30 – 11:30  HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 12:00 HORAS. –Presentación Torneo de Balonman Mancomunidade. Lugar: Concello de Moaña.

Xoves 24:

  • 9:00 - 14:00 HORAS. – Atención á veciñanza.

Venres  25:

  • 9:00 – 11:30  HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 12:00 HORAS.- Visita coa Concelleira de Cultura á Casa da Mangallona.

axenda

Data de inicio:

Data de fin:

AXENDA

Luns 14:

  • 9:00 – 12:00 HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 12:00 HORAS.- Concentración contra a Violencia Machista.
  • 12:10 HORAS.- Xunta de Goberno Local.
  • 19:00 HORAS.- AAVV Forte .   Lugar: Salón de Plenos.

Martes 15:

  • 9:30 HORAS.- Reunión organización Festas do Cristo 2021.
  • 11:00 HORAS.- Recepción de Travesía Náutica Xacobea.  Lugar: Salón de Plenos.

Mércores 16:

  • 9:00  HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 10:00 HORAS. -AAVV Pedra Amarrada.
  • 12:00-14:00 HORAS.- Atención á veciñanza.

Xoves 17:

  • 9:00 - 11:00 HORAS. – Atención á veciñanza.
  • 11:00 HORAS.- Videoconferencia Asamblea Xeral do Consorcio de Igualdade e Benestar.
  • 20:00 HORAS.- Pleno Extraordinario.

Venres  18:

  • 9:00 – 14:00  HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 22:30 HORAS.- Camiñata do ELA (Percorrido Rodeira-Porto Deportivo)

axenda

Data de inicio:

Data de fin:

 

AXENDA

Luns 7:

  • 10:00 – 12:00 HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 12:00 HORAS.- Xunta de Goberno Local.
  • 12:30 HORAS.- Comisión Valoración Contratos Menores.
  • 19:30 HORAS.- Reunión técnicos.

Martes 8:

  • 9:00 – 14:00  HORAS.- Atención á veciñanza.

Mércores 9:

  • 9:00 – 12:00  HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 12:00 HORAS. - Comisión Valoración Contratos Menores.
  • 19:30 HORAS.- Asamblea da Mancomunidade. Lugar: Centro Social Bueu

Xoves 10:

  • 10:00 - 14:00 HORAS. – Atención á veciñanza.
  • 19:30 HORAS.- Consello Municipal de Saúde.

Venres  11:

  • 9:00 – 14:00  HORAS.- Atención á veciñanza.

axenda

Data de inicio:

Data de fin:

 

AXENDA

Venres 28:

  • 10:00 – 14:00 HORAS.- Atención á Veciñanza.
  • 20:00 HORAS. - Pleno.

Domingo 30:

  • 18:00 HORAS.- Partido entre o Alondras CF e o CD Estradense.

Luns 31:

  • 9:30  HORAS.- Reunión de Grupos.
  • 11:00 HORAS.- Reunión na Deputación Provincial de Pontevedra - Presentación do programa REACPON.
  • 12:00 HORAS.- Xunta de Goberno Local.

Martes 1:

  • 10:00  HORAS.- Videoconferencia Presentación Proxecto luminarias IDEA.
  • 12:00 HORAS.- Rolda de prensa da XXVIII Edición da Mostra Internacional de teatro cómico-festivo de Cangas. Lugar: Auditorio Municipal de Cangas.

Mércores 2:

  • 10:00 – 12:00  HORAS.- Atención á veciñanza.
  • 12:00 HORAS. - Reunión técnicos.
  • 19:30 HORAS.- Mancomunidade.

Xoves 3:

  • 9:00 - 11:00 HORAS. – Atención á veciñanza.
  • 11:30 HORAS.- ANPAS (Salón de Plenos)

Venres  21:

  • 10:00  HORAS.- Director de Emerxencias e Xerente de AXEGA.
    Lugar: Sede de AXEGA (A Estrada)

axenda

Data de inicio:

Data de fin:

Martes 18:

  • 9:00 HORAS.- Reunión gremio hostalaría.
  • 12:00 HORAS. - Xunta de Goberno Local.
  • 13:00 HORAS.- Xunta de Portavoces.

Mércores 19:

  • 10:00 HORAS.- Videoconferencia Consellería de Infraestructuras.
  • 11:00-13:30  HORAS. - Atención a veciñanza.

Xoves 20:

  • 9:00 - 14:00  HORAS.- Atención á Veciñanza.

Venres 21:

  • 9:30 – 10:30  HORAS.- Reunión tecnic@s.
  • 10:30 – 13:00 HORAS. -Atención á veciñanza.
  • 13:00 HORAS.- Mesa de Contratación.

axenda

Data de inicio:

Data de fin:

AXENDA

Luns 10:

  • 9:30 HORAS.- Reunión de grupos
  • 12:00 HORAS. - Xunta de Goberno Local
  • 12:30 HORAS.- Foto cartel LUPUS
  • 13:00 HORAS.- Mesa Contratación (pavimentacións)
  • 19:30 HORAS.- Consello Municipal de Saúde (videoconferencia)

Martes 11:

  • 9:00  HORAS.- Subdelegación do Goberno + Técnicos Municipais (convenio VIOGEN)
  • 11:00 HORAS.- Presidente de AGA + Concelleiro de Mobilidade

Mércores 12:

  • 9:00 HORAS.- Xunta de Portavoces Municipais
  • 11:00-14:00  HORAS. - Atención a veciñanza.

 

Xoves 13:

  • 9:00 - 11:00  HORAS.- Atención á Veciñanza.
  • 12:30 HORAS.- Presentación Plan Estratéxico de Turismo 2021 - 2023

 

Venres 14:

  • 9:00 -11:00  HORAS.- Atención á Veciñanza.
  • 11:00 HORAS.- ‘R’ Cable.
  • 12:30 HORAS.- Mesa Contratación Gradas Gatañal.